KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555304
*
nr 1255 5304
Oljemålning
Religiöst motiv. Olja på pannå, 27x34
Kondition: oramad skadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 maj 2019
kl 20:03:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/5 13:14:25
1
800 kr
16/5 20:42:26
2
1.100 kr
19/5 12:15:06
3
1.300 kr
20/5 17:20:18
4
1.600 kr
20/5 17:21:52
3
1.800 kr
20/5 19:46:25
4
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på pannå oljemålning oljemålningar religiöst motiv
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:55
-
6120 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:59
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:50
-
1037 Oljemålning
Anders Wahlgren. Signerad, daterad 1907, Stockholm..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:48
-
6239 Oljemålning
Arne Olsson (1918-2004), Sverige. Monogramsignerad..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:54
*
Oljemålning
Kondition: oramad skadad
nr 1255 5304
Oljemålning
Religiöst motiv. Olja på pannå, 27x34
Kondition: oramad skadad
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 maj 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/5 13:14:25 | 1 | 800 kr |
16/5 20:42:26 | 2 | 1.100 kr |
19/5 12:15:06 | 3 | 1.300 kr |
20/5 17:20:18 | 4 | 1.600 kr |
20/5 17:21:52 | 3 | 1.800 kr |
20/5 19:46:25 | 4 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på pannå oljemålning oljemålningar religiöst motiv
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:55 -
6120 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:59
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:50 -
1037 Oljemålning
Anders Wahlgren. Signerad, daterad 1907, Stockholm..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:48 -
6239 Oljemålning
Arne Olsson (1918-2004), Sverige. Monogramsignerad..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:54